Kainos

Siekiame, kad Biržų miesto ir rajono gyventojams būtų prieinamos aukščiausio lygio laidojimo ceremonijų organizavimo paslaugos už optimalią kainą, pagal kiekvieno norus ir galimybes.

Laidojimo paslaugų paketų kainos

Laidojimo paslaugų paketai – tai tipinių paslaugų ir laidojimo ceremonijos reikmenų pasiūlymai, kurie, ypatingų poreikių neturintiems žmonėms, yra trumpas, taupus ir aiškus pasirinkimas.

„Mini“

Pats taupiausias ir aiškiausias, paprastas paslaugų ir prekių rinkinys.
Paketo „Mini“ kaina – 899 Eurų.
Į paketo kainą įeina: mirusiojo paėmimas iš mirties vietos Biržų rajone, įdėklas, laikymas šaldytuve, kūno paruošimas šarvojimui, visi reikalingi drabužiai, karstas, žvakės, puokštė ant kapo, Mercedes Benz katafalkas, duobkasių paslaugos, laikinas paminklas (kryželis su užrašu) kapui ir du aukurėliai. Konkrečias prekes, kurios įskaičiuotos į paketą „Mini“, galite apžiūrėti atvykę į laidojimo paslaugų centrą ILGESYS.

„Mini Klasikinis“

Klasiknis, tradicinis paslaugų ir prekių rinkinys.
Paketo „Mini Klasikinis“ kaina – 1199 Eurų.
Į paketo kainą įeina visos prekės ir paslaugos deramai palaidoti mirusįjį: mirusiojo paėmimas iš mirties vietos Biržų rajone, laikymas šaldytuve 2 paras, kūno paruošimas šarvojimui, visi reikalingi drabužiai, karstas, šarvojimas, žvakės, karsto ir salės papuošimas, laidotuvių ceremonijos organizavimas,  dokumentų sutvarkymas, Mercedes Benz katafalkas, duobkasių paslaugos, laikinas paminklas kapui (kryželis su užrašu) ir 4 aukurėliai.  Konkrečias prekes, kurios įskaičiuotos į paketą „Mini Klasikinis“, galite apžiūrėti atvykę į laidojimo paslaugų centrą ILGESYS.

Visos Kainos

Laidojimo paslaugų centre ILGESYS savo poreikius gali patenkinti tiek taupūs, tiek ir išrankūs klientai. Mums svarbiausia, kad pas mus rastumėte tai, ko jums reikia: nuo visiškai paprasto minimalaus lygio iki rinktinės prabangos paslaugų ir prekių.

Visos paslaugų kainos:
Mirusiojo paėmimas iš mirties vietos – nuo 45 Eurų;
Kūno saugojimas šaldytuve – nuo 1,2 Eurų už valandą;
Velionio paruošimas (prausimas, rengimas) – nuo 119 Eurų;
Katafalko nuoma – nuo 99 Eurų;
Duobkasių paslauga – nuo 390 Eurų;
Karstas – nuo 60 Eurų;
Suknelė moteriai –  nuo 45 Eurų;
Kostiumas vyrui – nuo 89 Eurų;
Avalynė – nuo 22 Eurų;
Šarvojimo salės nuoma – nuo 159 Eurų/para;
Kremavimas „Lietuvos krematoriume“ Kėdainiuose – 391 Euras.

Į viršų…