Kainos

Siekiame, kad Biržų miesto ir rajono gyventojams būtų prieinamos aukščiausio lygio laidojimo ceremonijų organizavimo paslaugos už optimalią kainą, pagal kiekvieno norus ir galimybes.

Laidojimo paslaugų paketų kainos

Laidojimo paslaugų paketai – tai tipinių paslaugų ir laidojimo ceremonijos reikmenų pasiūlymai, kurie, ypatingų poreikių neturintiems žmonėms, yra trumpas, taupus ir aiškus pasirinkimas.

„Mini“

Pats taupiausias ir aiškiausias, paprastas paslaugų ir prekių rinkinys.
Paketo „Mini“ kaina – 690 Eurų.
Į paketo kainą įeina: mirusiojo paėmimas iš mirties vietos, įdėklas, laikymas šaldytuve, kūno paruošimas šarvojimui, visi reikalingi drabužiai, medinis karstas, žvakės, puokštė ant kapo iš chrizantemų, Mercedes Benz katafalkas, duobkasių paslaugos, laikinas paminklas (kryželis su užrašu) kapui ir du stikliniai aukurėliai. Konkrečias prekes, kurios įskaičiuotos į paketą „Mini“, galite apžiūrėti atvykę į laidojimo paslaugų centrą ILGESYS.

„Mini Klasikinis“

Klasiknis, tradicinis paslaugų ir prekių rinkinys.
Paketo „Mini Klasikinis“ kaina – 990 Eurų.
Į paketo kainą įeina visos prekės ir paslaugos deramai palaidoti mirusįjį: mirusiojo paėmimas iš mirties vietos, laikymas šaldytuve 2 paras, kūno paruošimas šarvojimui, visi reikalingi drabužiai, medinis karstas, šarvojimas vieną parą, 33 žvakės, karsto ir salės papuošimas – 5 puokštės su chrizantemomis, laidotuvių ceremonijos organizavimas,  dokumentų sutvarkymas, Mercedes Benz katafalkas, duobkasių paslaugos, laikinas paminklas kapui (kryželis su užrašu) ir 6 stikliniai aukurėliai.  Konkrečias prekes, kurios įskaičiuotos į paketą „Mini Klasikinis“, galite apžiūrėti atvykę į laidojimo paslaugų centrą ILGESYS.

Visos Kainos

Laidojimo paslaugų centre ILGESYS savo poreikius gali patenkinti tiek taupūs, tiek ir išrankūs klientai. Mums svarbiausia, kad pas mus rastumėte tai, ko jums reikia: nuo visiškai paprasto minimalaus lygio iki rinktinės prabangos paslaugų ir prekių.

Visos paslaugų kainos:
Mirusiojo paėmimas iš mirties vietos – nuo 25 Eurų;
Kūno saugojimas šaldytuve – nuo 1,0 Eurų už valandą;
Velionio paruošimas (prausimas, rengimas) – nuo 79 Eurų;
Katafalko nuoma – nuo 50 Eurų;
Duobkasių paslauga – nuo 200 Eurų;
Karstas – nuo 60 Eurų;
Suknelė moteriai –  nuo 19 Eurų;
Kostiumas vyrui – nuo 38 Eurų;
Avalynė – nuo 22 Eurų;
Šarvojimo salės nuoma – nuo 100 Eurų/para;
Kremavimas „Lietuvos krematoriume“ Kėdainiuose – 391 Euras.

Į viršų…