Apie mus

Laidojimo paslaugų centras „ILGESYS“ yra seniausiai Biržuose, jau daugiau nei 30 metų, veikianti laidojimo ceremonijų organizavimo įmonė, todėl gerai žinome mūsų krašto žmonių poreikius, papročius ir tradicijas. Mūsų biuras ir šarvojimo salės yra pačiame Biržų centre, tad mus paprasta rasti. Turime geriausią mieste laidojimo ceremonijų organizavimo infrastruktūrą, profesionalų personalą, visus oficialius sertifikatus, tad savo paslaugas teikiame kokybiškai ir skaidriai.

Artimojo praradimas yra sunkus laikotarpis kiekvieno žmogaus gyvenime – užgriūva rūpesčių ir emocijų lavina. Kiekvienam būna sunku, o tinkamai pasiruošti tai akimirkai yra ne lengva, jei iš viso įmanoma. Mes dirbame tam, kad jums būtų lengviau, kad Biržų krašto žmonės gautų nacionalinio lygio laidojimo ceremonijų organizavimo paslaugas mūsų mieste.  

Savo paslaugomis ir darbu siekiame, kad sunkiomis akimirkomis jūs turėtumėte kuo mažiau rūpesčių: organizacinių, techninių, dalykinių, ritualinių. Mes dirbame už jus, tam kad jūs turėtumėte daugiau laiko skirti šiam sudėtingam, tačiau prasmingam atsisveikinimo momentui, tai sunkiai akimirkai: pajausti save, pajausti savo artimuosius, palydėti, pagedėti, nurimti. Mes dirbame tam, kad jums būtų lengviau.